לקוחות ממליצים

"כל החוקים כבר בפנים"

חשבת השכר של קיבוץ עינת ודור אלון לא מתפשרת על עבודה בהתאם לחוקי השכר המהווים חלק בלתי נפרד מתכנת טריו של עוקץ.

חנה אינציג, חשבת השכר של קיבוץ עינת, עוסקת בתחום כעשור, ומתחילת דרכה עובדת עם תכנת השכר טריו של עוקץ. יחד עם התכנה שעברה שינויים ופותחה שוב ושוב בכדי לייעל את עבודתם של הלקוחות, גם הפעילות בתחום השכר בקיבוץ עינת התפתחה וגדלה.

כיום, מפיקה חנה משכורות לכ – 120 עובדים, המורכבים מחברי הקיבוץ (שעבר הפרטה) ומעובדי דור אלון, ביניהם כ – 20 עובדי שטחים, אשר עבורם מחושבת המשכורת בתכנת "ערבסק" הייעודית והייחודית לנישה זאת. ערבסק הייתה ועודנה אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של תכנת עוקץ לעומת המתחרים.

"אחד הדברים החשובים לי ביותר הוא עבודה על פי חוק – דבר המתאפשר באמצעות התכנה שבה כבר נמצאים הנהלים והעדכונים, שנשלחים גם ישירות לאינטרנט, וזה מאוד נוח ומקל על העבודה השוטפת", מספרת חנה.

הצוות המקצועי של עוקץ מקפיד לעדכן את התכנה באופן שוטף וישיר, בעדכונים שונים של מס הכנסה וביטוח לאומי (תקרות ומדרגות מס, ועוד) כך שלא נדרש מהלקוח לערוך בירורים מול מקורות נוספים או להיות מוטרד שמא הוא לא פועל לפי חוק, ובעיקר – זמן רב נחסך והעבודה מתייעלת. בכל פעם שפותחים את התכנה, ישנה התקשרות אוטומטית לאתר עוקץ בכדי לבדוק האם ישנם שינויים או עדכונים רלוונטיים, ובמידה ויש, נפתח חלון על המסך ששואל את הלקוח האם ברצונו לבצע את העדכון. לחיצה פשוטה אחת על אישור והתכנה מתעדכנת מיידית.

בדומה ללקוחות רבים אחרים, מעידה חנה כי התכנה מאוד ידידותית ונוחה לשימוש – אחד המאפיינים שמבדלים אותה באופן מידי לעומת המתחרים, והוא גם האחראי על למידתה המהירה. כל הסיבות האלו הביאו את חנה להמליץ בחום על תכנת עוקץ גם למפעלים הנוספים בקיבוץ, כמו מפעל האפייה המפורסם.

סיפורי הצלחה נוספים:

מלא/י פרטייך, ונציגנו יחזרו אליך:
שם:
ח.פ\ת.ז:
חברה:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
מעוניין לקבל עדכונים