לקוחות ממליצים

רשת ג.ר.א.ס – לא מחכה יותר לדוור

400 עובדי רשת ג.ר.א.ס מקבלים היום את משכורתם בזמן! אין יותר עיכובים או תקלות אחרות בדואר אשר גרמו לרבים מהם לקבל באיחור ניכר את משכורתם החודשית. לאחרונה, הצטרפה הרשת לשירות החדשני של עוקץ – פורטל הענן, אשר מאפשר לעובדים לצפות בתלושים מכל מחשב ובכל שעה.

רשת ג.ר.א.ס, מספקת למעלה מעשרים שנה תכשיטים בעיצוב מקורי בעשרות דוכנים ברחבי הארץ. החברה מעסיקה כ-400 עובדים שמדווחים נוכחות בתכנת אדם ומקבלים שכר שמחושב בתכנת טריו.

החברה – לקוחה וותיקה של עוקץ מערכות – שמחה לשמוע על פורטל הענן: שירות מקוונן אשר מאפשר לעובדי החברה לצפות בשכר (בקבלת הרשאה בלבד), למלא פרטים אישיים ולעדכן טפסים (כגון 101). "ג.ר.א.ס מעסיקה מוכרנים רבים, אשר רובם סטודנטים שאינם בעלי כתובת קבועה", מספרת דורית להבי חשבת השכר של החברה, "בכדי להתגבר על הקושי בשליחת המשכורות באמצעות הדואר, החלטנו להצטרף לשירות הענן.

כיום, אין כעס או חשש בנוגע למשכורת שאבדה בדואר, או לכתובת שלא נמצאה – כולם יכולים לצפות במשכורות שלהם מיד עם הכנתן". "ההחלטה להצטרף לשירות לא נבעה מטעמים כלכליים", מסבירה דורית, "אלא מרצון לייעל את שליחת המשכורות ומתוך צורך וקושי שנבעו מהעובדים. כמובן שהשירות חוסך גם הדפסות כמותיות של נייר, וזה תמיד חיובי".

דורית עובדת עם תוכנות עוקץ למעלה מ-11 שנים, ומשבחת את מחלקת שירות הלקוחות של עוקץ: "היחס אישי ואפילו משפחתי. המענה מהיר ומקצועי מאוד והבעיה תמיד מטופלת לעומק ובמהירות". ההתנהלות היום יומית עם תוכנת טריו משקפת את המגמה של עוקץ להיות תמיד עם הפנים ללקוח, היא ממשיכה, ולשפר את התוכנות והשירות באופן תמידי: האפשרות לייצא נתונים לדוחות אקסל לפי חתכים שונים מייעלת משמעותית את העבודה, ואילו "טריולוגיה" (–שילוב תוכנת השכר עם הנוכחות אשר נכנס לתוקפו בחודשים האחרונים) חוסך משמעותית בזמן בשל היכולת של המערכות לסנכרן ולהעביר את הנתונים באופן עצמאי ופשוט מאחת לשניה.

סיפורי הצלחה נוספים:

מלא/י פרטייך, ונציגנו יחזרו אליך:
שם:
ח.פ\ת.ז:
חברה:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
מעוניין לקבל עדכונים