`

תוכנת נוכחות

מערכת נוכחות - אדם 4

אדם 4 מערכת נוכחות ממוחשבת מבית עוקץ מערכות, בפיתוח ישראלי מאובטח, אוספת ומעבדת באופן אוטומטי את כל נתוני נוכחות העובדים, מכל שעוני הנוכחות, תוך התאמה מושלמת לצורכי המעביד.אדם 4 תוכנת ניהול הסכמי נוכחות המתקדמת מסוגה, עובדת בתאום עם מגוון שעוני נוכחות הקיימים בשוק, קופות רושמות, מסופונים, טלפונים סלולאריים, טלפונים קוויים ועוד. אדם 4 קולטת ומשלבת נתוני דיווח ממערכת ADAM On Web לניהול דיווחי שעות באמצעות מערכת אינטרנט/אינטראנט.

קרא עוד...

`

תוכנת נוכחות

פורטל נוכחות

תוכנת אדם ברשת (Adam On Web) מאפשרת קבלת נתונים מכל אמצעי קלט, עריכתם והצגתם בכל מחשב ברחבי העולם.התוכנה משמשת גם כשעון נוכחות אינטרנטי, בו ניתן לבצע רישום שעות עבודה של עובד ולדווח נוכחות באמצעות האינטרנט.

קרא עוד...

`

תוכנת נוכחות

מודול התראות במערכת נוכחות עובדים

 התראות למניעת טעויות:

כללי

חוק שעות עבודה ומנוחה מגן על העסקת עובדים ומגדיר יחסי עובד-מעסיק. מעסיק אינו יכול להעסיק עובד על פי ראות עיניו או ע"פ הסכם הכופה שעות עבודה ללא תנאים. 

סקר שערכה חברת עוקץ מערכות, העלה כי המצב במפעלים תעשייתיים ובמשרדים פרטיים מאוד עגום, חלק גדול מהעובדים מועסקים כמעט בתנאי עבדות: שעות עבודה "מטורפות", מה שנקרא "עד צאת הנשמה". אולם בחלק לא קטן מהמקרים מסתבר, שחוסר ידיעה, או תום לב של מעסיקים, העונים לעיתים למצוקת עובדים שדורשים שעות עבודה נוספות תמורת משכורת גבוהה יותר, בעוכריהם.

קרא עוד...

מלא/י פרטייך, ונציגנו יחזרו אליך:
שם:
ח.פ\ת.ז:
חברה:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
מעוניין לקבל עדכונים
אשמח לקבל הצעת מחיר
שם:
חברה:
טלפון:
דוא"ל: